IRT (تومان)
تومان
تومان
ریال ایران

درباره مهندسین برتر

مهندسین برتر یک آموزشگاه دوره آنلاین با مجموعه ای از ویژگی ها است که به شما کمک می کند تا کسب و کار آموزش آنلاین خود را به راحتی اداره کنید. این پلت فرم به مربیان و دانش آموزان کمک می کند تا با هم در تماس باشند و دانش را به اشتراک بگذارند.

معلمان می توانند دوره های ویدیویی نامحدود, کلاس های زنده, دوره های متنی, پروژه ها, آزمون ها, فایل ها و غیره ایجاد کنند و دانش آموزان می توانند از مطالب آموزشی استفاده کنند و سطح مهارت خود را افزایش دهند.


مهندسین برتر بر اساس نیازهای واقعی کسب و کار, تفاوت های فرهنگی, تحقیقات پیشرفته کاربر است, بنابراین نیازهای کسب و کار شما را به طور موثر پوشش می دهد.


چرا مهندسین برتر را انتخاب کنید؟


- راه حل جامع برای کسب و کارهای آموزش آنلاین

- بر اساس نیازهای واقعی کسب و کار

- انواع محتوا (دوره های ویدیویی, کلاس های زنده, دوره های متنی)

- ادغام تقویم گوگل
- پشتیبانی آنلاین 1 به 1 جلسات

- مربیان تک و چندگانه

- نظام آموزشی سازمانی


- پرداخت آفلاین

- کاملاً پاسخگو

GDPR

هنگامی که از هر یک از وب سایت های ما بازدید می کنید، ممکن است اطلاعاتی را در مرورگر شما ذخیره یا بازیابی کند، عمدتاً به شکل کوکی. این اطلاعات ممکن است در مورد شما، تنظیمات برگزیده یا دستگاه شما باشد و بیشتر برای اینکه سایت همانطور که انتظار دارید کار کند استفاده می شود. این اطلاعات معمولاً مستقیماً شما را شناسایی نمی کند، اما می تواند تجربه وب شخصی سازی شده تری را به شما بدهد. از آنجایی که ما به حق شما برای حفظ حریم خصوصی احترام می گذاریم، می توانید برخی از انواع کوکی ها را مجاز نکنید. برای اطلاعات بیشتر و مدیریت تنظیمات برگزیده خود، روی عناوین دسته بندی های مختلف کلیک کنید. لطفاً توجه داشته باشید که مسدود کردن برخی از انواع کوکی ها ممکن است بر تجربه شما از سایت و خدماتی که ما می توانیم ارائه دهیم تأثیر بگذارد.