IRT (تومان)
تومان
تومان
ریال ایران
عکاسی دیجیتال

عکاسی دیجیتال

در طراحی
ایجاد شده توسط ریکاردو دیو
3 کاربران در حال پیگیری این دوره آینده هستند

چه چیزی یاد خواهید گرفت؟

چگونه دوربین خود را به درستی در دست بگیرید, که به شما کمک می کند هر بار عکس های واضح بگیرید.

از کدام لنزها برای کدام عکس ها استفاده کنید تا بتوانید به بهترین شکل از یک سوژه یا صحنه خاص عکس بگیرید

چرا و چه زمانی باید دوربین خود را روی سه پایه ها و کیسه های لوبیا پشتیبانی کنید

چگونه در روزهای ابری در نور پراکنده عکس بگیریم

شرح دوره

این دوره به دو بخش کلی تقسیم می شود: اول, ما تمام جنبه های فنی, مانند تجهیزات دوربین و پشتیبانی, و همچنین مهمترین تنظیمات دوربین را پوشش می دهیم. پس از آن به جنبه هنری عکاسی نگاه می کنیم که بر نور, ترکیب بندی و خلاقیت تمرکز دارد.


ساختار آن به گونه ای است که هرگز تحت تأثیر اصطلاحات فنی, عملکردهای پیچیده دوربین یا اصول مبهم قرار نگیرید. هدف این است که همه چیز تا حد امکان واضح و ساده باشد و این با پرداختن به هر عنصر مهم عکاسی به طور جداگانه در سخنرانی‌های کوتاه و مختصر که هر کدام بین ۲ تا ۵ دقیقه طول می‌کشد, به دست آمد. اکثر سخنرانی‌ها شامل کلیپ‌های ویدئویی به سبک معلم (که در آن یک تنظیم, اصل یا نکته را توضیح می‌دهم) و اسلایدها, که هر دو شامل نمونه‌های عکاسی و صدا هستند (جایی که من هر نمونه عکاسی را تفسیر می‌کنم) است.

نیازها

شما به دوربین DSLR کانن یا نیکون نیاز دارید (نوعی که دارای لنزهای قابل تعویض است) - هر مدلی این کار را می کند.

شما به هیچ تجربه قبلی عکاسی نیاز ندارید

نظرات (0)

گزارش دوره

لطفاً در مورد گزارش کوتاه و واضح توضیح دهید.

اشتراک گذاری

دوره را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

GDPR

هنگامی که از هر یک از وب سایت های ما بازدید می کنید، ممکن است اطلاعاتی را در مرورگر شما ذخیره یا بازیابی کند، عمدتاً به شکل کوکی. این اطلاعات ممکن است در مورد شما، تنظیمات برگزیده یا دستگاه شما باشد و بیشتر برای اینکه سایت همانطور که انتظار دارید کار کند استفاده می شود. این اطلاعات معمولاً مستقیماً شما را شناسایی نمی کند، اما می تواند تجربه وب شخصی سازی شده تری را به شما بدهد. از آنجایی که ما به حق شما برای حفظ حریم خصوصی احترام می گذاریم، می توانید برخی از انواع کوکی ها را مجاز نکنید. برای اطلاعات بیشتر و مدیریت تنظیمات برگزیده خود، روی عناوین دسته بندی های مختلف کلیک کنید. لطفاً توجه داشته باشید که مسدود کردن برخی از انواع کوکی ها ممکن است بر تجربه شما از سایت و خدماتی که ما می توانیم ارائه دهیم تأثیر بگذارد.