IRT (تومان)
تومان
تومان
ریال ایران
طراحی وب برای مبتدیان

طراحی وب برای مبتدیان

در طراحی
ایجاد شده توسط لیندا اندرسون
+2
5 کاربران در حال پیگیری این دوره آینده هستند
دوره منتشر شد
این دوره قبلا منتشر شده است و می توانید دوره اصلی را بررسی کنید
دوره
طراحی وب برای مبتدیان
در طراحی
4.25
1:45 ساعت
17 تیر 1400
10 تومان

چه چیزی یاد خواهید گرفت؟

هر طرح بندی وب سایتی را که می توانید تصور کنید ایجاد کنید

پشتیبانی از هر اندازه دستگاه با طراحی پاسخگو (موبایل پسند)

افزودن انیمیشن ها و افکت های خوش سلیقه با CSS3

شرح دوره

شما می توانید امروز با یادگیری HTML و CSS یک حرفه جدید در توسعه وب راه اندازی کنید. شما به مدرک علوم کامپیوتر یا نرم افزار گران قیمت نیاز ندارید. تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر, کمی زمان, اراده زیاد و معلمی است که به آن اعتماد دارید. من HTML و CSS را به همکاران بیشماری آموزش داده ام و جلسات آموزشی برای 100 شرکت فورچون برگزار کرده ام. من آن معلمی هستم که می توانید به آن اعتماد کنید.


با ایجاد وب‌سایت‌هایی با ابزار ساده «سایت‌ساز» خود را محدود نکنید. این دوره به شما می‌آموزد که چگونه با استفاده از همان مفاهیمی که هر وب‌سایت حرفه‌ای با آن ایجاد می‌شود, کنترل 100% بر صفحات وب خود داشته باشید.


این دوره هیچ تجربه قبلی را در نظر نمی گیرد. از مربع اول شروع می کنیم و ذره ذره با هم یاد می گیریم. در پایان دوره شما یک وب سایت (به صورت دستی) ایجاد خواهید کرد که به طور یکسان در تلفن, تبلت, لپ تاپ و دسکتاپ عالی به نظر می رسد.


در تابستان 2020 این دوره بخش جدیدی دریافت کرده است که در آن ما وب سایت خود را با استفاده از سرویس رایگان GitHub Pages به صورت زنده روی وب قرار می دهیم. این بدان معنی است که شما می توانید پیوندی را به آنچه ایجاد کرده اید با دوستان, خانواده, همکاران و جهان به اشتراک بگذارید!

نیازها

بدون نیاز به دانش پیش نیاز

بدون نیاز به نرم افزار خاصی

نظرات (0)

گزارش دوره

لطفاً در مورد گزارش کوتاه و واضح توضیح دهید.

اشتراک گذاری

دوره را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

GDPR

هنگامی که از هر یک از وب سایت های ما بازدید می کنید، ممکن است اطلاعاتی را در مرورگر شما ذخیره یا بازیابی کند، عمدتاً به شکل کوکی. این اطلاعات ممکن است در مورد شما، تنظیمات برگزیده یا دستگاه شما باشد و بیشتر برای اینکه سایت همانطور که انتظار دارید کار کند استفاده می شود. این اطلاعات معمولاً مستقیماً شما را شناسایی نمی کند، اما می تواند تجربه وب شخصی سازی شده تری را به شما بدهد. از آنجایی که ما به حق شما برای حفظ حریم خصوصی احترام می گذاریم، می توانید برخی از انواع کوکی ها را مجاز نکنید. برای اطلاعات بیشتر و مدیریت تنظیمات برگزیده خود، روی عناوین دسته بندی های مختلف کلیک کنید. لطفاً توجه داشته باشید که مسدود کردن برخی از انواع کوکی ها ممکن است بر تجربه شما از سایت و خدماتی که ما می توانیم ارائه دهیم تأثیر بگذارد.