IRT (تومان)
تومان
تومان
ریال ایران

رابطه بهتر بین دوستان

ایجاد شده توسط جورج همیلتون در اخبار 10 تیر 1400
اشتراک گذاری

سوابق تحصیلی قوی می تواند درها را به روی شما باز کند. مهمتر از آن, از طریق فرآیند تبدیل شدن به یک دانش آموز مستقیم, ارزش هایی مانند سخت کوشی, نظم و انضباط و اراده را یاد خواهید گرفت.

قانون شماره 1: همیشه برنامه داشته باشید.

(الف) با پیشرفت ترم, تاریخ های کلیدی را دنبال کنید: آزمون ها و امتحانات, مهلت های ارسال پروژه, وقفه های ترم و غیره.

این تاریخ ها را در یک تقویم فیزیکی یا دیجیتالی وارد کنید.

اگر می خواهید از تقویم دیجیتال استفاده کنید, من تقویم Google را توصیه می کنم.

(ب) هر هفته زمان مشخصی را برنامه ریزی کنید تا رویدادهای آینده خود را در دو ماه آینده مرور کنید. زمانی را که شروع به آماده شدن برای امتحان ریاضی, کار روی آن پروژه تاریخ یا نوشتن آن مقاله انگلیسی می کنید, علامت بزنید.

(د) بعد, تعهدات خود را برای هفته آینده یادداشت کنید, به عنوان مثال. فعالیت های فوق برنامه, گردهمایی های خانوادگی, کلاس های اضافی. در تقویم خود, بلوک‌های زمانی را که برای انجام تکالیف مدرسه در اختیار دارید برجسته کنید.

این فرآیند برنامه ریزی ممکن است زمان بر به نظر برسد, اما معمولاً هر هفته فقط 15 دقیقه طول می کشد.

این یک سرمایه گذاری عاقلانه برای زمان دانشجویی است, زیرا بقیه هفته شما بسیار سازنده تر خواهد بود.

به این ترتیب, شما هوشمندانه مطالعه خواهید کرد, نه فقط سخت!

قانون شماره 2: منظم باشید.

آیا تا به حال در پیدا کردن یادداشت ها یا تکالیف خود در زمانی که به آنها نیاز داشتید, دچار مشکل شده اید؟ احتمالاً قبل از اینکه در نهایت از دوستتان قرض بگیرید, وقت گرانبهایی را برای جستجوی آنها تلف کرده اید.

بسیاری از دانش آموزان به من می گویند که تمام یادداشت ها و تکالیف خود را در یک انبوه بزرگ نگه می دارند و فقط قبل از امتحان آنها را مرتب می کنند!

سازماندهی - می دانم گفتنش راحت تر از انجام دادن است.

نظرات (0)

اشتراک گذاری

این پست را با دیگران به اشتراک بگذارید

GDPR

هنگامی که از هر یک از وب سایت های ما بازدید می کنید، ممکن است اطلاعاتی را در مرورگر شما ذخیره یا بازیابی کند، عمدتاً به شکل کوکی. این اطلاعات ممکن است در مورد شما، تنظیمات برگزیده یا دستگاه شما باشد و بیشتر برای اینکه سایت همانطور که انتظار دارید کار کند استفاده می شود. این اطلاعات معمولاً مستقیماً شما را شناسایی نمی کند، اما می تواند تجربه وب شخصی سازی شده تری را به شما بدهد. از آنجایی که ما به حق شما برای حفظ حریم خصوصی احترام می گذاریم، می توانید برخی از انواع کوکی ها را مجاز نکنید. برای اطلاعات بیشتر و مدیریت تنظیمات برگزیده خود، روی عناوین دسته بندی های مختلف کلیک کنید. لطفاً توجه داشته باشید که مسدود کردن برخی از انواع کوکی ها ممکن است بر تجربه شما از سایت و خدماتی که ما می توانیم ارائه دهیم تأثیر بگذارد.